Zakázky na míru

 

Jak vše probíhá a co můžete čekat od zakázky na míru? Níže popíšeme co Vás čeká od začátku až do konce, nebojte se, proces není nijak složitý, jen spolu vyladíme do posledních detailů Vaše přání aby jste byli maximálně spokojení a výsledek byl "éňo ňúňo". 

Mrkněte se i do galerie na naše již realizované zakázky. Najdete tam sety do postýlky dle přání nastávajících maminek, budoucích babiček a dalších rodinných příslušníků či přátel. Další ukázky práce najdete na našem facebooku nebo instagramu. (ve stories nebo galerii) U těchto zakázek začalo vše emailovou poptávkou. (nebo na mesengeru či instagramu) Stejně tak můžete postupovat i Vy. 

 

Co následuje po poptávce:

 • Po prvním kontaktu spolu projdeme Vaši představu o produktech, barvách, materiálech a rozpočtu. Nebojte se nám upřímně sdělit Váš rozpočet, látek a materiálů je nespočet a proto pro Vás můžeme vybrat i v různých cenových kategoriích, tak abyste byli maximálně spokojeni. 
 • Zašleme Vám vzorník z aktuálně dostupných látek skladem u nás a taky vzorníku objednání na míru (například jen v určitých odstínech) nebo se můžete na celý vzorník podívat ZDE, vybereme látku, která bude základní a k ní najdeme vhodnou doplňkovou atd. Při výběru materiálu Vám opět poradíme, nemějte obavy, že se v materiálech neorientujete. 
 • Po výběru látek a produktů Vám vše naceníme a následuje Váš výběr. Co od nás budete chtít ve finále ušít je jen na Vás. :) 
 • Takto nám polete souhrn požadavků, dotazy nebo změny.
 • Připravíme pro Vás Váš osobní produkt na e shopu a pošleme Vám odkaz na dokončení objednávky, zde zpravidla vkládáme celý popis objednávky, na kterém jsme se dohodli včetně obrázků produktů nebo vybraného materiálu a barev. Tohle je Vaše kontrola a dokončením objednávky a uhrazení i závazná objednávka. 
 • Do emailu Vám přijdou platební údaje - platba je nutná uhradit předem na základě zálohové faktury. Jelikož ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a víme, že pořízení výbavy postýlky není levná záležitost, není problém v případě zájmu rozdělit zakázku na několik plateb tak, aby pro Vás byla objednávka příjemná!! Tohle je možné opět po emailové domluvě neboť e shop zašle zálohovou fakturu automaticky na celou částku.
 • Po obdržení platby začínáme! V průběhu zakázky jsme s Vámi stále v kontaktu. V případě, že by vybrané látky k sobě ve skutečnosti neladili kontaktujeme Vás a vybereme jinou variantu. A samozřejmě pokud byste potřebovali něco přidat, upravit, změnit napište co nejdříve, dokud není nastříháno změny jsou možné. 
 • Po ušití (cca 2-4 týdny, dle naší aktuální vytíženosti) Vám zašleme foto hotových produktů v postýlce. Tohle je Vaše kontrola před odesláním a opět konzultujeme cokoliv se Vám nebude zdát "éňo ňúňo". A po této kontrole balíme a už se můžete těšit na kurýra. 

 

Co všechno je možné ušít na zakázku: 

 • Sety do postýlky různých velikostí a obsahu. Potřebujete pouze mantinel a povlečení? Nebo jen mantinel se zavinovačkou? Potřebujete úplně všechno včetně nebes? Tohle všechno umíme a zakázka není nijak omezená. :) 
 • Povlečení. Různé velikosti, atypické formáty, všechny materiály, sladěno do setu, tady se fantazii opět meze nekladou. 
 • Nebesa nad postýlku. 
 • Zavinovačky, hnízdečka, válecí dečky, usínáčky, kousátka, dečky. 
 • Froté župánky (osuška s kapucí) s vyšitým obrázkem. 
 • AUTORSKÁ KOLEKCE- pokud jste již zaregistrovali naši autorskou kolekci Zvířátka na statku, tak i zde je varianta na míru. Ať už budete chtít mantinel z toho či onoho zvířátka, té či oné kombinace. Vše sladit s povlečením nebo dečkou opět i tohle umíme. Např.: budete chtít polštářkový mantinel a na něm jen určitá zvířátka, které máte rádi, nebo které Vám barevně pasují do pokojíčku. K tomu povlečení se zvířátkem, ale z druhé strany růžovou nebo mint barvu? Froté osuška s kapucí a našim zvířátkem? I tohle umíme! :) 

 

Dárky k narození miminka: 

 • Pokud víte, že se u nás nastávající maminka zadala zakázku a vybíráte vhodný dárek, případně se Vám svěřila s tím, co ještě by od nás chtěla, neváhejte se na nás obrátit v případě Vašeho dárku. Rádi Vám poradíme a vybereme tak, aby vše ladilo a nastávající maminka byla spokojená. 
 • Sestavení balíčku v hodnotě...Napište nám, jakou představu o dárku máte a my Vám navrhneme řešení nebo aktuální skladové zásoby "na hned". 

Na vzorník dostupných látek včetně jejich popisu najdete ZDE nebo Vám jej dle specifikace Vašich požadavků zašleme na email. 

 

Těšíme se na další jedinečnou zakázku od Vás. <3 

Tým VNM

 

 Zpět do obchodu