Vzorník látek

Už jste se rozhodli, že si necháte ušít produkty na míru? Nebo se chcete podívat, jaké látky nabízíme? Tak to jste na správném místě. 

Níže najdete připravený vzorník látek. Jsou seřazeny dle materiálu a u každého materiálu najdete barevnou škálu a popis na jaké produkty je materiál vhodný. Pro přehlednost a srovnání barev doporučujeme zobrazení na PC, ale i na telefonu se Vám zobrazí galerie všech látek. 

Materiály, které nabízíme jsou vysoce kvalitní s certifikací pro děti do 3 let. Tyto látky pro Vás objednáváme na míru a dohlížíme na to, aby odstíny barevně ladily.

 

Jaké materiály Vás v galerii čekají:

  • Jednobarevná 100% bavlna
  • Sametový velvet 
  • Jednobarevný mikroplyš
  • Hebký mušelín 
  • Potištěná prémiová bavlna - bavlněný satén 
  • Luxusní prémiová bavlna, autorská kolekce našeho dodavatele
  • Vaflovina (dostupnost vafloviny je omezená a v případě zájmu o šití z vafloviny  Vám připravím vzorník) 
  • Český beránek (dostupnost beránka omezená)
  • Froté (skladové zásoby froté se mění velmi rychle a dostupnost může být omezená) 

 

JEDNOBAREVNÁ 100% BAVLNA 

Látka, která je vhodná jako dominantní i doplňková. Kombinovat můžete s dalšími odstíny jednobarevné bavlny, mušelínem, bavlněným saténem, mikroplyšem i velvetem. 

Využití látky na set do postýlky (celobavlněný nebo kombinovaný), zavinovačky, mantinely, hnízdečka, povlečení zavinovaček, povlečení do postýlky, dečky a kapsáře. 

 

 

 

SAMETOVÝ VELVET

Na omak dokonale sametová a hebká látka s jemným vzorovým ražením. Na trhu nový a zároveň teplejší materiál, který se hodí jako doplňková látka k jednobarevné bavlně nebo bavlněnému saténu. Kombinovat můžete opět i více odstínů - set nebo povlečení pak bude spíše teplejší. 

Využití látky na sety do postýlky, mantinely, hnízdečka, zavinovačky, povlečení na péřové zavinovačky, oboustranné luxusní povlečení, dečky a kapsáře.

 

JEDNOBAREVNÝ MIKROPLYŠ

Nepřekonatelně hebká a hřejivá látka. Materiál vhodný jako doplňkový materiál k jednobarevné bavlně nebo bavlněnému saténu. Využití na sety do postýlky, mantinely, hnízdečka, povlečení - jednobarevné mikroplyšové i oboustranné - kombinované se saténem či bavlnou. 

Využití na sety do postýlky v kombinaci nebo jako celo mikroplyšové sety pro miminka narozená do zimních období. Povlečení na péřové zavinovačky i povlečení do postýlky pro dokonalý spánek v teplíčku. A v neposlední řadě dečky, kombinované se saténem či bavlnou nebo oboustranné.

 

HEBKÝ MUŠELÍN 

Luxusní dvojitá gázovina (velmi jemná plenkovina) hebký mušelín. Vhodná především pro letní období pro svou vzdušnost, ale nemusíte se bát, hřeje i v zimní období. Látka vhodná jako doplňková nebo dominantní téměř pro cokoliv. Není tak pevná jako bavlna, ale dá se využít na všechny komponenty setu do postýlky. Látka je velmi pružná a proto například na povlečení můžete pozorovat "nerovnosti" a u hnízdečka rozložení výplně a držení tvaru. 

Využití pro sety do postýlky a jejich jednotlivé komponenty jako mantinely, zavinovačky, povlečení na péřové zavinovačky, luxusní povlečení do postýlky, nebesa nad postýlku, letní dečky, zimní dečky, zavinovací pleny, slintáčky, pleny. 

 

DESIGNOVÁ LÁTKA 

PRÉMIOVÁ BAVLNA - BAVLNĚNÝ SATÉN 

Látka nejvyšší kvality, velmi příjemný a jemný bavlněný satén mnoha vzorů. V galerii je seřazen od jemných geometrických vzorů přes květinové, lesní až po extravagantní. Látka se může kombinovat s jednobarevnou bavlnou, mušelínem, bavlněným saténem jiného potisku, velvetem i mikroplyšem.

Využití látky na set do postýlky (celobavlněný nebo kombinovaný), zavinovačky, mantinely, hnízdečka, povlečení zavinovaček, luxusní povlečení do postýlky, dečky a kapsáře. 

Všechny designy, viz níže Vám můžeme dodat i ve 100% bavlně nebo MIKROLYŠ.

LUXUSNÍ PRÉMIOVÁ BAVLNA 

Kvalitní prémiový bavlněný satén v autorských designech od našeho dodavatele. Tyto designy látek jsou z našeho vzorníku nejdražší. (cena celého setu z těchto designů začíná od 3 500 Kč) 

 

VAFLOVINA

Vaflovina je tvrdší a pevnější látka. Šijeme z ní sety do postýlky jako doplňkovou látku. (dostupnost vafloviny je omezená a v případě zájmu o šití z vafloviny Vám připravíme vzorník na míru)

 

ČESKÝ BERÁNEK

Klasický hřejivý materiál, který má dlouholetou tradici. Využití na dečky a sety do kočárků. Dostupnost varianty beránka Vám vždy potvrdíme emailem, standardně v barvě bílá, přírodní, černá a šedá.

 

FROTÉ 

Froté látky pro naše autorské župánky - zavinovací osušky s kapucí, které jsou vyšívané. Dostupnost froté se mění v závislosti na možnostech dodavatele a proto stejně jako u vafloviny Vám připravíme vzorník na míru. 

 

Zpět do obchodu