Polštářkový mantinel - autorská kolekce

Neohodnoceno

Polštářkový mantinel 6 ks. 

35x35 cm 

 

Při objednání na míru - předobjednávka, lze domluvit jakýkoliv mantinel a kombinace z našich zvířátek. 6-12 ks. Stejně tak lze vybrat materiál a barva ze zadní strany. 

1 200 Kč
Skladem Na míru, do 14 dnů Na míru, do 14 dnů Na míru, do 14 dnů Na míru, do 14 dnů Zvolte variantu

Tuto kolekci obrázků pro Vás kreslila paní Šimková a my ji tímto velmi děkujeme za spolupráci. Následně se obrázky překreslily do počítače a postupně po hodinách práce dostaly svoji finální podobu. Tisk těchto látek jsme svěřili české firmě, kde jsme byli schopni zajistit kvalitní 100% bavlnu, tato bavlna je prémiová se stálostí barev a hlavně s certifikaci látky pro děti do 3 let. 

Co nás vedlo k realizaci právě takové kolekce? Jak již víte, šijeme pro Vás na Moravě, na Slovácku a v podhůří Bílých Karpat. Ano ano, z okna se díváme přímo na Javořinu. A právě tato oblast byla ještě před pár lety plná statků a na takovém statku jsme vyrůstali i my. Dvorek plný zvířátek, velké hospodářství a kolem zemědělské stroje. K tomuto tématu máme tedy víc než blízko a je to naše srdeční záležitost. A přesně tady tu atmosféru kouzelného dětství plného zvířátek chceme přenést taky na nejmladší generace. 

Kromě toho, že je je kolekce originální a unisex, neseženete jej nikde jinde než u nás. Věřte, že tyhle mantinely budou bavit nejen děti, ale i Vás. :) 

Kód Kód: 732/ZVI3 732/OVE2 732/JIR2 732/ZAJ2 732/PRA Zvolte variantu
Kategorie: Autorská kolekce - zvířátka na statku - SKLADOVKY
Zpět do obchodu