Zvířátka na statku/zvířátka - 140x200, 70x90

PŘEDOBJEDNÁVKA 

Objednávejte do 21. 3. - doručení květen - červen  

 

100% bavlna, autorská látka.

Povlečení na zip. 

Vyberte si nejmilejší variantu, tu Vám vytiskneme, ušijeme, zabalíme a odešleme. 

Potřebujete ještě něco ve stejném designu? Plníme Vaše přání na míru, tak nás neváhejte kontaktovat. 

1 060 Kč
PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA Zvolte variantu

Povlečení je navrženo v několika variantách, aby si vybral i nejnáročnější zákazník. 

  • potisk/ bez potisku - na přední straně si zvolíte zvířátko a zadní strana povlečení bude jen čistě bílá.
  • potisk/ statek - na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení bude samostatně statek v černobílém provedení. 
  • potisk/ zvířátka na statku- na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení bude statek se všemi zvířátky. 
  • potisk/ zvířátka - na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení budou všechny zvířátka a na polštáři černobílý statek. 

Pokud si nebudete výběrem jistí neváhejte se na nás obrátit. 

Autorská kolekce dětského povlečení. Od první čárky až po poslední nitku naše. <3 

Tuto kolekci obrázků pro Vás kreslila paní Šimková a my ji tímto velmi děkujeme za spolupráci. Následně se obrázky překreslily do počítače a dostaly svoji finální podobu. Tisk těchto látek jsme svěřili české firmě, kde jsme byli schopni zajistit kvalitní 100% bavlnu, stálost barev a hlavně certifikaci látky pro děti do 3 let. 

Co nás vedlo k realizaci právě takové kolekce? Jak již víte, šijeme pro Vás na Moravě, na Slovácku a v podhůří Bílých Karpat. Ano ano, z okna se díváme přímo na Javořinu. A právě tato oblast byla ještě před pár lety plná statků a na takovém statku jsme vyrůstali i my. Dvorek plný zvířátek, velké hospodářství a kolem zemědělské stroje. K tomuto tématu máme tedy víc než blízko a je to naše srdeční záležitost. A přesně tady tu atmosféru kouzelného dětství plného zvířátek chceme přenést taky na nejmladší generace. 

Kromě toho, že je je povlečení originální, unisex a neseženete jej nikde jinde než u nás, bude mít pro Vás i děti edukační výhodu. Představte si procházku s dečkou do kočárku, kdy si při dlouhých chvílích můžete s dětmi ukazovat na zvířátka. Stejně tak v posteli na povlečení nebo mantinelu. Věřte, že tohle zvířátkové povlečení bude bavit nejen děti, ale i Vás. :) 

V kolekci Zvířátka na statku najdete několik velikostí a variant dětského povlečení.

Dečky, s českým beránkem nebo minky látkou a taky ve více velikostech.

A taky mantinely do dětské postýlky, které Vám připravíme na míru. Ať už to bude retro mantinely po celé délce postýlky a nebo polštářkový mantinel 6-12 ks. Všechny zvířátka ze statku můžeme libovolně kombinovat. 

Kód Kód: 594/HUS 594/KAC 594/KOC 594/KOH 594/KOH2 594/KON 594/KOZ 594/KRA 594/KRA2 594/SLE 594/OVE 594/JIR 594/PEJ 594/PRA 594/PTA 594/ZAJ 594/STA Zvolte variantu
Kategorie: Autorská kolekce - zvířátka na statku, PŘEDOBJEDNÁVKA