Zvířátka na statku/bílá- 100x135, 40x60

PŘEDOBJEDNÁVKA, zaváděcí cena

Objednávejte do 21. 3. - doručení květen - červen   

 

100% bavlna, autorská látka.

Povlečení na zip. 

Vyberte si nejmilejší variantu, tu Vám vytiskneme, ušijeme, zabalíme a odešleme. 

Potřebujete ještě něco ve stejném designu? Plníme Vaše přání na míru, tak nás neváhejte kontaktovat. 

830 Kč
PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA PŘEDOBJEDNÁVKA Zvolte variantu

Povlečení je navrženo v několika variantách, aby si vybral i nejnáročnější zákazník. 

  • potisk/ bez potisku - na přední straně si zvolíte zvířátko a zadní strana povlečení bude jen čistě bílá.
  • potisk/ statek - na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení bude samostatně statek v černobílém provedení. 
  • potisk/ zvířátka na statku- na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení bude statek se všemi zvířátky. 
  • potisk/ zvířátka - na přední straně si zvolíte zvířátko a na zadní straně povlečení budou všechny zvířátka a na polštáři černobílý statek. 

Pokud si nebudete výběrem jistí neváhejte se na nás obrátit. 

Autorská kolekce dětského povlečení. Od první čárky až po poslední nitku naše. <3 

Tuto kolekci obrázků pro Vás kreslila paní Šimková a my ji tímto velmi děkujeme za spolupráci. Následně se obrázky překreslily do počítače a dostaly svoji finální podobu. Tisk těchto látek jsme svěřili české firmě, kde jsme byli schopni zajistit kvalitní 100% bavlnu, stálost barev a hlavně certifikaci látky pro děti do 3 let. 

Co nás vedlo k realizaci právě takové kolekce? Jak již víte, šijeme pro Vás na Moravě, na Slovácku a v podhůří Bílých Karpat. Ano ano, z okna se díváme přímo na Javořinu. A právě tato oblast byla ještě před pár lety plná statků a na takovém statku jsme vyrůstali i my. Dvorek plný zvířátek, velké hospodářství a kolem zemědělské stroje. K tomuto tématu máme tedy víc než blízko a je to naše srdeční záležitost. A přesně tady tu atmosféru kouzelného dětství plného zvířátek chceme přenést taky na nejmladší generace. 

Kromě toho, že je je povlečení originální, unisex a neseženete jej nikde jinde než u nás, bude mít pro Vás i děti edukační výhodu. Představte si procházku s dečkou do kočárku, kdy si při dlouhých chvílích můžete s dětmi ukazovat na zvířátka. Stejně tak v posteli na povlečení nebo mantinelu. Věřte, že tohle zvířátkové povlečení bude bavit nejen děti, ale i Vás. :) 

V kolekci Zvířátka na statku najdete několik velikostí a variant dětského povlečení.

Dečky, s českým beránkem nebo minky látkou a taky ve více velikostech.

A taky mantinely do dětské postýlky, které Vám připravíme na míru. Ať už to bude retro mantinely po celé délce postýlky a nebo polštářkový mantinel 6-12 ks. Všechny zvířátka ze statku můžeme libovolně kombinovat. 

Kód Kód: 564/HUS 564/KAC 564/KOC 564/KOH 564/KOH2 564/KON 564/KOZ 564/KRA 564/KRA2 564/SLE 564/OVE 564/JIR 564/PEJ 564/PRA 564/PTA 564/STA Zvolte variantu
Kategorie: Autorská kolekce - zvířátka na statku, PŘEDOBJEDNÁVKA