Polštářkový mantinel - autorská kolekce

Polštářkový mantinel 6 ks. 

35x35 cm 

 

Při objednání na míru - předobjednávka, lze domluvit jakýkoliv mantinel a kombinace z našich zvířátek. 6-12 ks. Stejně tak lze vybrat materiál a barva ze zadní strany. 

1 200 Kč
Skladem

Tuto kolekci obrázků pro Vás kreslila paní Šimková a my ji tímto velmi děkujeme za spolupráci. Následně se obrázky překreslily do počítače a postupně po hodinách práce dostaly svoji finální podobu. Tisk těchto látek jsme svěřili české firmě, kde jsme byli schopni zajistit kvalitní 100% bavlnu, tato bavlna je prémiová se stálostí barev a hlavně s certifikaci látky pro děti do 3 let. 

Co nás vedlo k realizaci právě takové kolekce? Jak již víte, šijeme pro Vás na Moravě, na Slovácku a v podhůří Bílých Karpat. Ano ano, z okna se díváme přímo na Javořinu. A právě tato oblast byla ještě před pár lety plná statků a na takovém statku jsme vyrůstali i my. Dvorek plný zvířátek, velké hospodářství a kolem zemědělské stroje. K tomuto tématu máme tedy víc než blízko a je to naše srdeční záležitost. A přesně tady tu atmosféru kouzelného dětství plného zvířátek chceme přenést taky na nejmladší generace. 

Kromě toho, že je je kolekce originální a unisex, neseženete jej nikde jinde než u nás. Věřte, že tyhle mantinely budou bavit nejen děti, ale i Vás. :)